Bawełna mikołaje na szarym jasnym tle - materiał świąteczny

Bawełna mikołaje na szarym jasnym tle - materiał świąteczny

Nowy

Materiał tkaniny świąteczne

Więcej szczegółów

12,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Tkanina świąteczna czerwone mikołaje na szarym jasnym tle - materiał bawełna

Skład: bawełna 100%

Gramatura: 130g/m2

Szerokość: 160cm

Pochodzenie: Polski Producent

Certyfikaty: Oeko-Tex Standard 100

Zastosowanie: materiał do szycia na poduszki, lekkie zasłonki, kocyki, maskotki, ozdoby i inne dekoracje, tkanina pościelowa

Podana cena jest kwotą brutto i dotyczy 1 metra bieżącego tkaniny o wymiarach 160cm x 100cm.

Przykładowo kupując:
1 szt. - Otrzymujesz tkaninę o wymiarach 160cm x 100cm
2 szt. - Otrzymujesz tkaninę o wymiarach 160cm x 200cm
itd...

Materiał, tkaniny świąteczne sprzedajemy na metry i wysyłamy zawsze w jednym kawałku.

Bawełniana tkanina w mikołaje na jasnym szarym tle.
Nasz internetowy sklep z tkaninami oferuje Państwu najwyższej jakości tkaniny bawełniane, materiały na pościel, tkaniny świąteczne jak również tanie tkaniny pościelowe na metry. Posiadamy też ogromny wybór materiałów dla dzieci, tkanin ozdobnych jak również dedykowaną ofertę sezonową czyli świąteczne tkaniny bawełniane. Ogromny wachlarz oferty sklepu to gwarancja zadowolenia Klientów korzystających z zakupów. Jesteśmy również internetową hurtownią tkanin świątecznych, która proponuje wszystkim klientom wolny wybór najlepszej jakości kolorowych tkanin, wśród których nie mogło zabraknąć tkanin we wzory świąteczne, całkowicie bezpiecznych dla dzieci.

Tkaniny świąteczne sprzedajemy na metry i wysyłamy w jednym kawałku. Prezentowana tkanina w mikołaje na jasnym szarym tle to doskonałej jakości bawełna świąteczna polskiego producenta tkanin posiadająca certyfikat Oeko-Tex Standard 100. To certyfikat przyznawany tkaninom, które pozytywnie przeszły testy antyalergiczne i są bezpieczne dla dzieci. Oeko-Tex Standard oznacza, że ten produkt spełnia najwyższe normy jakościowe dedykowane najmłodszym. Bawełna z motywem mikołaja należy do większej rodziny tkanin dziecięcych, doskonale nadaje się jako materiał na pościel dla malucha, lekką zasłonkę, poduszki czy maskotki. Ta tkanina dekoracyjna doskonale wpisuje się w klimat świątecznego pokoju dziecięcego, daje radość najmłodszym. Tkaniny bawełniane dostępne w naszym sklepie to zawsze najlepsza kolorystyka, soczystość barw i najwyższa jakość.

Tekstylia godne zaufania

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz opinię

Bawełna mikołaje na szarym jasnym tle - materiał świąteczny

Bawełna mikołaje na szarym jasnym tle - materiał świąteczny

Materiał tkaniny świąteczne

Napisz opinię

Produkty powiązane