Drelich - tkanina bawełna 100%, drelich bawełniany, materiał drelich - Modeos
Drelich

Przedstawiamy Państwu najwyższej jakości drelich bawełniany. Nasz sklep internetowy z materiałami specjalizuje się w sprzedaży wyłącznie wysokojakościowych tkanin, charakteryzujących się wytrzymałością i eleganckim designem. Dostępny w naszym asortymencie czarny drelich doskonale nadaje się na odzież roboczą, bądź na dekoracje. Materiał ten wyko...

Przedstawiamy Państwu najwyższej jakości drelich bawełniany. Nasz sklep internetowy z materiałami specjalizuje się w sprzedaży wyłącznie wysokojakościowych tkanin, charakteryzujących się wytrzymałością i eleganckim designem. Dostępny w naszym asortymencie czarny drelich doskonale nadaje się na odzież roboczą, bądź na dekoracje. Materiał ten wykorzystuje się także w przemyśle meblarskim. Mocna tkanina, jaką jest drelich bawełniany, nie traci swojego fasonu nawet w przypadku wzmożonej eksploatacji.

Drelich bawełniany

Sklep z tkaninami Modeos posiada w swojej ofercie wyłącznie pewne, sprawdzone i wytrzymałe materiały. Prezentowany przez nas czarny drelich to stuprocentowa (100%) bawełna. Tkanina wyprodukowana została przez polskiego producenta. Skośny splot zestawiony z potrójną osnową sprawiają, iż drelich znajdzie zastosowanie również jako materiał na worki, pokrowce, ubrania wojskowe czy markizy. Tkanina drelichowa dostępna jest zarówno w kolorze czarnym jak i białym.

Tkaniny drelichowe, drelich

Tkaniny bawełniane, w tym tani drelich bawełniany, dostępne są hurtowo, bądź detalicznie. Drelich na metry można nabyć za pomocą naszej strony internetowej. Hurtownia materiałów (drelich oraz inne materiały bawełniane) znajduje się w Lublinie. 

Więcej

Drelich W tej kategorii nie ma produktów.