Przydatne informacje - Modeos

Przydatne informacje

Czym jest Modeos?

Modeos to hurtownia tkanin oraz sklep internetowy z tkaninami i materiałami bawełnianymi.Jaka jest oferta hurtowni tkanin Modeos?

Hurtownia tkanin Modeos oferuje tkaniny bawełniane oraz bawełnę drukowaną. W skład pełnej oferty sklepu wchodzi (kliknij w link poniżej, aby przejść do preferowanej kategorii):

surówka bawełniana

bawełna jednobarwna (gładka, jednokolorowa)

bawełna drukowana (wzorzysta)

tkaniny świąteczne

-  tkaniny we wzory ludowe

flanela

drelich

minky (polar minky, kocyk minky)

wypełnieniaJakie są wymiary tkanin?

Wszystkie wymiary tkanin podawane są na stronie danego produktu. Wszystkie tkaniny sprzedawane są na metry.Gdzie znaleźć aktualne promocje?

Sklep internetowy z materiałami cyklicznie przygotowuje specjalnie dla Państwa produkty z promocyjną ceną. Wszystkie obecne promocje dostępne są TUTAJ. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego konta na Facebook'u, na którym znajdą Państwo aktualne promocje, rabaty oraz nowości.Gdzie znaleźć najnowsze produkty w ofercie?

W hurtowni tkanin regularnie pojawiają się nowe materiały do szycia poszerzające asortyment sklepu. Serdecznie zapraszamy do częstych odwiedzin. Wszystkie najnowsze produkty z obecnej oferty dostępne są TUTAJ.Jakie są formy płatności oraz koszty przesyłki?

Informacje o formach płatności oraz kosztach przesyłki dostępne są TUTAJ.Jak wygląda dostawa i odbiór tkanin?

Informacje o dostawie oraz odbiorze tkanin dostępne są TUTAJ. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w Lublinie.Czy Modeos prowadzi sprzedaż hurtową?

Tak. Hurtownia tkanin oferuje swoim Klientom zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki hurt lub do bezpośredniego kontaktu mailowego modeos@wp.pl lub telefonicznego 602 296 654.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego konta na Facebook'u.