Przydatne informacje - Modeos

Przydatne informacje

Czym jest Modeos?

Modeos to hurtownia tkanin oraz sklep internetowy z tkaninami i materiałami bawełnianymi.Jaka jest oferta hurtowni tkanin Modeos?

Hurtownia tkanin Modeos oferuje tkaniny bawełniane oraz bawełnę drukowaną. W skład pełnej oferty sklepu wchodzi:

surówka bawełniana

bawełna jednobarwna (gładka, jednokolorowa)

bawełna drukowana (wzorzysta)

tkaniny świąteczne

- tkaniny we wzory ludowe

flanela

drelich

minky (polar minky, kocyk minky)

wypełnienia

taśmy z pomponami (pasmanteria)Jakie są wymiary tkanin?

Wszystkie wymiary tkanin podawane są na stronie danego produktu. Wszystkie tkaniny sprzedawane są na metry.Gdzie znaleźć aktualne promocje?

Sklep internetowy z materiałami cyklicznie przygotowuje specjalnie dla Państwa produkty z promocyjną ceną.

Wszystkie obecne promocje dostępne są TUTAJ. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego konta na Facebook'u, na którym znajdą Państwo aktualne promocje, rabaty oraz nowości.Gdzie znaleźć najnowsze produkty w ofercie?

W hurtowni tkanin regularnie pojawiają się nowe materiały do szycia poszerzające asortyment sklepu. Serdecznie zapraszamy do częstych odwiedzin. Wszystkie najnowsze produkty z obecnej oferty dostępne są TUTAJ.Jakie są formy płatności oraz koszty przesyłki?

Informacje o formach płatności oraz kosztach przesyłki dostępne są TUTAJ.Jak wygląda dostawa i odbiór tkanin?

Informacje o dostawie oraz odbiorze tkanin dostępne są TUTAJ. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w Lublinie.Czy Modeos prowadzi sprzedaż hurtową?

Tak. Hurtownia tkanin oferuje swoim Klientom zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki hurt, do bezpośredniego kontaktu mailowego modeos@wp.pl lub telefonicznego 602 296 654.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego konta na Facebook'u.Jaki materiał na maseczki?

Najlepszą tkaniną do wykonania maseczki ochronnej jest 100% bawełna o gramaturze 120-135g. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele kolorowych tkanin bawełnianych, które idealnie sprawdzą się jako materiał do szycia masek. Posiadamy bawełnę jednokolorową a także wzorzystą dla dzieci jak i dorosłych.
Kliknij TUTAJ aby obejrzeć wzory.